DORUČENÍ ZBOŽÍ


Vámi objednané zboží Vám doručí:

  •  PPL po celé České republice na uvedenou doručovací adresu. Řidič Vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s Vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti. Zásilku vám standardně doručí v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny. Přesnou dobu doručení si nelze určit. V případě nezastižení vám řidič zanechá oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den zdarma. Upozorňujeme že u tohoto přepravce nele platit kartou.

Cena PPL:  150 Kč/dobírka, balné NEÚČTUJEME
Při objednávce nad 5000,- Kč poštovné a balné NEÚČTUJEMEPřevzetí a reklamace(pouze PPL):

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody. Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

  • Česká pošta na uvedenou dodací adresu. Pokud nebudete zastiženi na Vámi uvedené dodací adrese (doma, v práci atp.), bude balíček uložen 10 dní na vaší poště.

Cena Česká pošta:

     Dobírka - normální balík (pouze drobné zboží) 150 Kč, balné NEÚČTUJEME


     Dobírka - balík do ruky 150 Kč, balné NEÚČTUJEME


     Dobírka - balík na poštu 150 Kč, balné NEÚČTUJEME


Při objednávce nad 5000,- Kč poštovné a balné NEÚČTUJEME.


 
DOPRAVA NA SLOVENSKO


Dopravu na Slovensko zajišťujeme pomocí společnosti PPL. Tato služba funguje stejně jako dodávky zboží po České republice. Poštovné a balné činí 250 Kč.
 

PLATBA


Hotově - platba v hotovosti při osobním vyzvednutí na adrese firmy


Dobírka – platba v hotovosti na poště nebo při převzetí od dopravce.


Převodem na účet – Vámi objednané zboží bude expedováno po připsání příslušné částky na náš účet.  Číslo účtu: 2295044113/0800IBAN:CZ7408000000002295044113. Poštovné a balné je zahrnuto do celkové částky.


Po objednání zboží bude na Vámi uvedený email odeslána faktura.


Vyhrazujeme si právo požadovat částečnou nebo celou platbu předem převodem na účet na základě zálohové faktury, kterou Vám po provedení objednávky vystavíme a odešleme na Vámi uvedený email. Tato varianta může být použita zejména u vyšších cen objednávek.